Masáže&Terapie

Dotek má mocnou, přirozenou a léčivou schopnost, která je dostupná nám všem.

Zdravé nehty

Specializuji se na práci s přírodními gely. Provádím ošetření okousaných a poškozených nehtů. Používám gely na bázi přírodních kaučuků, nehty mají přirozený vzhled, jsou vyživené, nepoškozují se.

Rezervace na stránkách Atelier Brno

Přírodní kaučukový gel na nehty je alternativním řešením ke gelovým nehtům vyrobeným z akrylových nebo UV gelů. Tento gel je vyroben z kaučukového latexu, který se získává ze stromů Hevea brasiliensis, což je strom, který se původně vyskytuje v Amazonii.
Použití přírodního kaučukového gelu na nehty je vhodné pro osoby, které preferují přírodní a organické produkty a zároveň chtějí mít pevné a krásné nehty. Tento gel neobsahuje toxické látky, které jsou často obsaženy v klasických UV gelech.
Proces aplikace přírodního kaučukového gelu na nehty se podobá procesu aplikace klasického gelu. Nejprve se nehty očistí a připraví pro aplikaci. Poté se na nehty nanese potřebná vrstva kaučukového gelu a nehty se vytvrdí v LED lampě (studené světlo). Pro větší zpevnění nehtů lze aplikaci kaučukového gelu opakovat několikrát.
Výhody použití přírodního kaučukového gelu na nehty jsou podobné jako u klasických gelů. Gel poskytuje pevný a odolný povlak na nehtech, který chrání přirozený nehet a zabraňuje jeho lámání a třepení. Přírodní kaučukový gel na nehty je také ekologickou volbou pro osoby, které preferují přírodní produkty

Nabízím velmi účinné regenerační kůry pro nehty jako je Japonská manikúra spojená s parafínovým zábalem.