Masáže&Terapie

Dotek má mocnou, přirozenou a léčivou schopnost, která je dostupná nám všem.

Aroma masáž

Aroma masáž je ideální volbou pro ty, kteří hledají spojení mezi tělesným uvolněním a harmonizací mysli. Tato masáž vám umožní na chvíli uniknout od každodenního stresu a budete odcházet s pocitem hlubokého uvolnění, klidu a obnovy energie.
Aroma masáž je luxusní a relaxační zážitek, který spojuje sílu masáže s blahodárným účinkem vůní esenciálních olejů. Tato masážní procedura je navržena tak, aby dodala smyslovým a emocionálním prožitkům nový rozměr.

Načítám...


V úvodu setkání se můžete těšit na výběr z různých esenciálních olejů, které jsou pečlivě vybrány pro jejich relaxační a léčivé vlastnosti. Každý olej má svou jedinečnou vůni, která osvěžuje mysl, uvolňuje tělo a pomáhá zlepšit celkový stav. Vůni vybíráte podle svých preferencí nebo aktuální nálady.
Během masáže používám zvolené aroma směsi v rostlinné bázi k tomu, abych zjemnila pokožku a uvolnila napětí ve svalech. Lehké, rytmické pohyby masáže pomáhají zlepšit cirkulaci krve, uvolnit stres a posílit pocit pohody. Vůně esenciálních olejů zároveň působí na čichové receptory, což má pozitivní vliv na duševní a emocionální rovnováhu.
Dvouhodinová masáž celého těla navíc obsahuje i blahodárnou masáž hlavy a obličeje s jemným pleťovým olejem z růže nebo lípy dle výběru.