Masáže&Terapie

Dotek má mocnou, přirozenou a léčivou schopnost, která je dostupná nám všem.

Rebozo – masáž šátky

MASÁŽ ŠÁTKY REBOZO NEJEN PRO TĚHOTNÉ

Rebozo je šátek, který má svou historii používání v latinské Americe. Jeho použití je různé, ale nejčastěji je využíváno v těhotenství, při porodu a v poporodním období.

U nás můžete prožít úžasnou relaxační masáž těmito šátky.

Je to velmi jemná technika, která výborně uvolňuje jemnou stimulací a pohybem celou páteř, pánev, odblokovává SI skloubení (skloubení pánve a křížové kosti) a tonizuje svaly, vazy a fascie v celém těle. Napomáhá při bolestech hlavy, migréně, potížích s krční a bederní páteří, při pocitu těžkých nohou, při neplodnosti a bolestivé menstruaci. 

Houpavý pohyb účinně uvolňuje i ztuhlost hluboko uložených svalů, pánevního dna a bránice. Vyplavují se při ní hormony štěstí a stimuluje se krevní oběh.

Masáž je vždy přizpůsobena individuálním potřebám a je vhodná pro kohokoliv, a to i pro ty, kteří z nějakého důvodu nemají rádi doteky a rádi by si dopřáli masáž, nebo jim trvá déle, než se otevřou vůči cizímu člověku.

Tuto masáž rádi zařazujeme do těhotenské masáže, po domluvě je možné ji zařadit i k relaxační masáži či masáži zad a šíje.

Jak to probíhá:

  • masírujeme šátky na podložce na zemi
    většinou jste u toho oblečení nebo v prádle
  • v šátcích se jemně uvolňuje houpáním a hýbáním celé tělo od hlavy až k nohám
  • pokud po této masáži následuje masáž klasická, tak na stůl jdete rozvolnění a relaxovaní
  • velice to pomáhá uvolnit oblast beder a významně tato masáž přispívá proti bolesti beder a zad, tato část je u nás často zařazována ke klasické nebo breussově masáži při potížích s bedry a SI.

Přijďte se nechat pohoupat v šátcích a tím ulevit svému tělu i duši.

Načítám...