Masáže&Terapie

Dotek má mocnou, přirozenou a léčivou schopnost, která je dostupná nám všem.

Relaxační masáž

Relaxační masáže slouží k uvolnění těla a mysli, odstraňují stres a napětí, zmírňují bolesti zad, ztuhlost šíje, přináší zklidnění a celkově osvěžují celé tělo.

Prostřednictvím měkkých technik spolu s vonnými nejkvalitnějšími aromatickými oleji, navodí stav vnitřní harmonie a přinese Vám uvolnění těla i mysli.

Pro koho

Je vhodná pro všechny – muže, ženy, sportovce, nesportovce, všechny věkové kategorie. Je určena všem, kteří se cítí vyčerpaní, unavení, všem, kteří nedokážou sebrat své síly ani dostatkem práce, kterým stálý stres znemožňuje fyzickou a psychickou regeneraci.

Působí okamžitě a jednorázově.

Výraznou předností této masáže je schopnost harmonizovat mysl i tělo, dovolit nám opět najít vnitřní rovnováhu a klid. Přesto, že jde o relaxaci, působí na imunitu organizmu, uvolňuje do krve tolik potřebné endorfiny, které okamžitě zlepšují náladu, pomáhá od bolestí hlavy, nespavosti a pocitu psychického napětí, má velmi prospěšné účinky na stav svalů, kloubů, šlach a ostatních tkání a orgánových systémů, uvolňuje svalové napětí a spazmy a pravidelnou aplikací zabraňuje jejich opětovnému vzniku, podporuje krevní oběh, podporuje produkci lymfy a spolu s ní detoxikaci organizmu.

Jak působí

Maximálně relaxačního účinku je dosahováno zejména díky tomu, že sestava hmatů respektuje rozložení energetických drah (meridiánů) a akupunkturních bodů lidského těla.

Důkladné, avšak jemné provedení masáže působí blahodárně na Váš centrální nervový systém, uvolňuje, zklidňuje a regeneruje ztuhlé a unavené svalstvo namáhané jednostranným zatížením, přetížením nebo naopak nedostatkem pohybu či napětím vyvolaným stresem – to se týká především svalstva šíje a zad.

Spolu s relaxační hudbou je masáž prožitkem regenerujícím Vaše síly, odstraňujícím únavu, bolesti hlavy, stres, vnitřní napětí a psychickou vyčerpanost.

K masáži

Přijďte a ponořte se do prožitku plného uvolnění a relaxace.

Pravidelnou masáží snižujeme nahromaděné napětí, staženým bolavým svalům navracíme zpět jejich pružnost a tím nastává kýžená úleva. Po masáži se cítíme mnohem spokojenější a pozitivnější a máme více energie.

Načítám...