Masáže&Terapie

Dotek má mocnou, přirozenou a léčivou schopnost, která je dostupná nám všem.

Zeštíhlující masáž

Zeštíhlující masáž je technika masáže, která má za cíl odbourat tuky a zlepšit vzhled problematických partií těla. Tato technika masáže se obvykle používá jako součást celkového programu hubnutí a fitness a může být kombinována s jinými metodami, jako jsou cvičení a správná strava.

Principem zeštíhlující masáže je stimulace lymfatického systému, který je odpovědný za odstranění toxinů a odpadních látek z těla. Masáž stimuluje tok lymfy a urychluje tak odstraňování odpadů a tuků z problematických partií těla. Díky tomu dochází k redukci celulitidy, zlepšení krevního oběhu a snížení otoků.

Provedení zeštíhlující masáže se liší podle techniky a použitých pomůcek. Obvykle se používají speciální oleje nebo krémy, které podporují proces odbourávání tuků a zlepšují vzhled kůže. Masáž může být prováděna různými způsoby, jako jsou tlakové pohyby, válcování, vibrace a další. Cílem je stimulovat krevní oběh a lymfatický systém v problematických partiích těla.

Zeštíhlující masáž může být velmi účinnou metodou pro snížení objemu těla a zlepšení vzhledu kůže. Je důležité si uvědomit, že zeštíhlující masáž není jediným řešením a měla by být kombinována s dalšími zdravými životními návyky, jako jsou cvičení a správná strava. Pokud je prováděna správně a pravidelně, může být zeštíhlující masáž účinným doplňkem v boji proti nadbytečným kilům a celulitidě.

Balíček pro perfektní figuru obsahuje peeling problematické zóny, ruční lymfodrenáž, zeštíhlující masáž problematických partií směsi olejů, které pročišťují lymfatický systém a nastartují tak proces odbourávání podkožních tuků. Dle přání je možné následné polepení problematických partií tejpem na podporu hubnutí.

Načítám...