Masáže&Terapie

Dotek má mocnou, přirozenou a léčivou schopnost, která je dostupná nám všem.

Yoga

Aroma Yoga

Jóga provoněná aromaterapií, kde harmonie přírody souzní s naším emočním i fyzickým tělem. Lekcí aromajógy proplouváme v pohybu. Ásany i vůně vybírám vždy v souladu s dobou (roční období, měsíční fáze, aj.). Vedu k rozlišování od nepodstatného k důležitému a směřuji pozornost k uvolnění napětí, klidné mysli a pevnému středu. Aroma yoga probíhá v příjemné atmosféře a voňavém prostředí, ve kterém se cítíte dobře. Cvičíme vždy v malé skupince, abych zachovala osobní přístup. Na závěr lekce přistupuji k pohlazení těla i duše v podobě jemné obličejové aroma masáže.

Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. Jógu cvičíme bez bot a v příjemném, pohodlném oblečení.

Gravid Yoga

Klidná nenáročná jóga je určená především pro těhotné ženy v období od početí do porodu. Gravid jóga pomáhá zastavit se, uvolnit a porozumět sama sobě i miminku, které brzy přijde na svět. Na lekci dochází k propojení a uvědomění. Naučíte se pracovat s dechem, který je nejen při porodu tolik důležitý. Jóga dodává maminkám sílu i odpočinek zároveň. Pomáhá udržovat ženám kondici i v tomto období, potlačuje rozvoj celulitidy, křečových žil, hemeroidů, problémů s močovým ústrojím a odstraňuje bolesti zad. Svůj vliv má i na psychiku, kdy dodává ženám sebevědomí, vnitřní sílu a projasňuje mysl. Každá lekce je individuální a odvíjí se od aktuálního psychického i fyzického rozpoložení ženy (v souladu s fází těhotenství či měsíčním cyklem). Stejně jako jsme v životě jednou dole, podruhé nahoře i období těhotenství s sebou nese neustálé změny, proto je vhodné svému tělu naslouchat v každý okamžik a řídit se svými pocity. Na lekcích zmiňuji vhodnou aromaterapii pro podporu psychiky i pro fyzické obtíže provázející těhotenství či porod.

Lekce jsou nenáročné, klidné a vhodné pro všechny ženy, ať už s bříškem nebo bez něj. Přínosná je i pro ty, které trápí nadváha, problémy s páteří či omezenou hybností.

Poporodní Yoga

Poporodní jóga pro maminky s miminky. Předchází zvětšování diastázy, bolestem zad i vnitřnímu neklidu a nejistotě. Období po porodu je pro ženu náročné nejen fyzicky, ale i psychicky. Je třeba podpořit pozitivní mysl, pomoci tělu k regeneraci a pohladit duši, která se emočně ozývá a projevuje náladami, které nelze přehlížet. Miminka jsou stále napojena na maminku a těší se z chvilek, kdy se mohou radovat společně z dobrých pocitů. Tato lekce je vhodná pro maminky od šestinedělí (pokud se cítí, tak i dříve) do doby, kdy sami budete cítit, že je pro vás přínosem. Maminka se pomocí jógy protáhne, nabere energii, odpočine si a přitom může mít své miminko neustále u sebe a věnovat mu svou přítomnost. Větší děti se socializují, napodobují cvičící maminku nebo si hrají. Začít můžete už pár týdnů po porodu.

Yin Yoga

Odhalte tajemství akupunktury bez jehel. Součástí YIN jógy je meditace. Poznáte hloubku, vnitřní klid a zastavení se v pozicích. Zavřete oči, dýchejte, ponořte se do sebe. Lekce vedu k procítění a zvědomění si, co je uvnitř nás. Nastartujeme spolu přirozený a hluboký ozdravný proces těla, pracujeme s energiemi. Společně dojdeme k harmonii. V závěru lekce rozproudíme energii pomocí YANG technik – dynamickou meditací, posilováním či vhodnou pránajáma technikou.

Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. Jógu cvičíme bez bot a v pohodlném oblečení. Pomůcky jsou výhodou, čím více jich máme k dispozici tím lépe, ale vystačíme si i s dekou a volnou stěnou. Cvičení jin jógy je vhodnou kompenzací k dynamickým sportům, ale také skvělá příležitost pro ty, které trápí vleklé fyzické obtíže omezující pohyb.

Rezervace

Načítám...