Masáže&Terapie

Dotek má mocnou, přirozenou a léčivou schopnost, která je dostupná nám všem.

Masáže&Terapie

Ajurvédská olejová masáž

Hluboce relaxační masáž teplým olejem celého těla (provádíme i částečnou masáž).

Masáž je velmi prospěšná pro krevní oběh a regulaci tlaku (vysokého směrem dolů a nízkého nahoru). Rovněž je příznivá pro podporu správné činnosti lymfatického systému (nenahrazuje však manuální lymfatické drenáže) a pro detoxikační procesy v těle – tím stimuluje imunitu člověka.

Celé vaše tělo namasírujeme teplým olejem. Svaly i tkáně se Vám prokrví a krásně se rozproudí lymfa. Ajurvédskou masáž by si měl každý někdy v životě dopřát.

Jak působí

Ajurvédská masáž působí jako naprosto dokonalý relax pro tělo i mysl. V průběhu masáže je stará krev uvolňována jemným mačkáním svalů a čerstvá je na její místo dodávána rychleji, což má výborný účinek na vyplavování toxinů z těla ven.

Masáž velmi efektivně působí na šlachy a vazy, neboť odstraňuje blokace v těle, jež mohou mít různorodý původ. Doporučuje se u problému s klouby, při stimulaci činnosti jednotlivých životně důležitých orgánů a harmonizaci hormonálního systému.

Masáž dodává organismu opět životní energii, je velmi vhodná po porodu a v šestinedělí – pro matku i novorozence! Abhyanga je velmi vhodná pro ženy v období klimakteria (přechodu), neboť usnadňuje jeho průběh a eliminuje negativní projevy na fyzické i psychické rovině.

Ajurvédské masáže pomáhají u chronickém a akutním spánkovém problému, u revmatických obtížích, psychosomatických komplikacích.

Po masáži zůstává klient ležet v teple přímo na masérském stole alespoň 15 minut až 20 minut.

Pravidelnými ajurvédskými masážemi se posiluje imunitní systém, tělo je chráněné před vyčerpáním, stresem, bolestmi hlavy, únavou. Masáž povzbudí celé vaše tělo.

Jak masáž probíhá

Masáž probíhá v pohodlí na lehátku s polštářkem a teplou dekou. Postupně je masírováno teplým olejem celé tělo jemnými tahy.

Načítám...